Heath Tips

  • In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a
  • Fringilla vel, aliquet nec, vulputateDonec pede justo,  eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.Nullam dictum felis eu pede mollis pretium.

3 Ekim Dünya Yürüyüş Günü Etkinliği

3 Ekim Dünya Yürüyüş Günü Etkinliği

3-4 Ekim Dünya Yürüyüş Günü ve 1-7 Ekim Emzirme Haftası dolayısı İle Bakanlığımız Sağlığın Geliştirilmesi  Genel Müdürlüğü koordinatörlüğünde İl Sağlık Müdürlüğümüzce 3 Ekim Perşembe Günü Mustafa Asım Alkış Stadında çeşitli etkinlikler yapılması planlanmıştır. Bu yıl temanın çocukluk çağı obezitesi olması nedeni ile etkinliklerimizde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü desteği ile çeşitli okullardan etkinliğe katılacak olan öğrencilere spor aktiviteleri yaptırılacak ve  sokak oyunları oynatılacak, ayrıca sağlık konuları hakkında bilgiler verilecektir
Etkinliğimiz saat 11:00’da İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. İsmail Zehir’in katılımıyla başlayacak olup öğrencilerin stat etrafında yürüyüş yapması sonrasında aktiviteler ile devam edecektir.
Halkımızda hareketli yaşam farkındalığının artırılabilmesi için siz değerli basın mensuplarını aramızda görmekten mutluluk duyarız. 

Fatma Sezgin

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Dakika x