Heath Tips

  • In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a
  • Fringilla vel, aliquet nec, vulputateDonec pede justo,  eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.Nullam dictum felis eu pede mollis pretium.

Bayram boyunca mahalle sakinlerine canlı müzik sundular

Bayram boyunca mahalle sakinlerine canlı müzik sundular

 Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde Ramazan Bayramı’nın birinci gününden itibaren mahalle sakinlerine canlı müzik sundular.
Tavşanlı İlçesi Bağlık Mahallesi’nde yöre sanatçıları mahalle sakinlerinin isteği üzerine balkondan canlı müzik sundular.
Mahalle Muhtarı Ali Ataş, ” Mahallemizde yöresel sanatçılarımız var ve mahalle sakinlerimiz de bu sanatçılarımızdan moral amaçlı canlı müzik talebinde bulundular. Biz de sayın Kaymakamımız Yüksel Kara’ya talepte bulunduk. Sağ olsunlar olumlu baktılar. Biz de sadece mahalle sakinleri olarak değil, herkese açık Bağlık Mahallesi sosyal medya sayfası üzerinde canlı yayın yaptık. Bayram sonuna kadar belli saatlerde canlı müzik programı gerçekleştirdik” dedi.
Mahalle sakinlerinden İsmail Toker, ” Korona virüs (Covid-19) salgını süresince halkın üstündeki karamsarlığın Bayramda üzerlerinden atmaları için mahalle muhtarımıza canlı müzik programı isteğinde bulunduk. O da Kaymakamımıza bu konuyu iletti ve güzel de bir program oldu. Herkes sosyal mesafeye dikkat ederek balkonlarından yöre müziklerine eşlik etti”dedi.

Fatma Sezgin

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Dakika x