Heath Tips

  • In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a
  • Fringilla vel, aliquet nec, vulputateDonec pede justo,  eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.Nullam dictum felis eu pede mollis pretium.

CEMİYET’TEN PROTOKOLE NEZAKET ZİYARETLERİ

CEMİYET’TEN PROTOKOLE NEZAKET ZİYARETLERİ

Olağan Genel Kurul sonrası yeniden başkanlığa seçilen Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam ve yönetim kurulu üyeleri, il protokolüne bir dizi nezaket ziyaretinde bulundu
Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam ve yönetim kurulu üyeleri, gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulun ardından ziyaretlere başladı. Vali Dr. Ömer Toraman, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kazım Uysal, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu ve İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç’u makamlarında ziyaret eden Başkan Sağlam ve yönetim kurulu üyeleri cemiyet faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgilendirmeler yaptı.
BASININ TALEPLERİ İLETİLDİ
Sohbet ortamında geçen ziyaretlerde il protokolüne yerel basının talepleri ve sorunları aktarıldı. Çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinin yapıldığı ziyaretin ardından il protokolü basının öneminin farkında olduklarını ve faaliyetlerin desteklenmesi gerektiğini söylediler. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren il protokolü, yönetim kuruluna başarılar diledi.

Fatma Sezgin

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Dakika x