Heath Tips

  • In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a
  • Fringilla vel, aliquet nec, vulputateDonec pede justo,  eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.Nullam dictum felis eu pede mollis pretium.

KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ YOL ÇALIŞMALARINI KESİNTİSİZ SÜRDÜRÜYOR.

KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ YOL  ÇALIŞMALARINI KESİNTİSİZ SÜRDÜRÜYOR.

2020 yılı İl Özel İdaresi programı kapsamında köy yolları bakım, onarım, sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor.

Yapılan çalışmalar kapsamında Tavşanlı Gülözü-Köseler Devlet bağlantısı 7 km’lik yolun pmt malzemesi atılmış olup 1650 metresinin asfaltlama çalışması tamamlanmıştır. Yol Tanap ve Tavşanlı Köylere Hizmet Götürme Birliği arasında imzalanan protokol çerçevesinde tamamlanacak.
Kütahya İl Özel İdaresi programında bulunan Merkez Gevreseydi – Doğa arasında yol çalışmaları devam ediyor. Burada 3 km’lik yolun 500 metresinin pmt’si tamamlanmış durumda. Bu yolun yapımı Kütahya İl Özel İdaresi imkânları ile yapılıyor. Yine merkez de devam eden yol çalışmaları kapsamında 3 km’lik Suluköy-Karsak yolunun 2300 metrelik bölümünde yolun pmt malzemesi atılmış durumda. Yol İl Özel İdare imkânları ile tamamlanıp vatandaşların hizmetine sunulacak.
Domaniç ilçesinde devam eden çalışmalar çerçevesinde Çukurca-Erikli grup yolunda 7,3 km’lik yolda 1. Kat asfalt çalışması için malzeme ve sıkıştırma çalışmaları TANAP ile yapılan protokol çerçevesinde sürdürülüyor.
Yine Tavşanlı ilçesi Dudaş yolunda da altyapı ve güçlendirme çalışmaları Kütahya İl Özel İdaresi imkânları ile tüm hızıyla devam ediyor.Sevde İLHAN

Fatma Sezgin

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Dakika x