Heath Tips

  • In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a
  • Fringilla vel, aliquet nec, vulputateDonec pede justo,  eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.Nullam dictum felis eu pede mollis pretium.

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünden ağaçlandırma çalışmaları

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünden ağaçlandırma çalışmaları

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü ağaçlandırma sahalarına diktiği milyonlarca fidanın yanı sıra; il içinde de okul, kurum, cami ve hastane bahçelerini ağaçlandırmaya devam ediyor.
Ormanlara sahip çıkarak yeşil bir dünyanın sürekli kılınması ve gelecek nesillere miras olarak aktarılması için çalışan Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü beraberinde sağlıklı ve temiz bir çevrenin oluşturulması içinde çalışmalarını sürdürüyor.
Tavşanlı İşletme Müdürlüğü tarafından Tavşanlı ilçesinin önemli kurumlarından olan Kaymakamlık binası bahçesi ağaçlandırıldı. Yapılan çalışma ile; ehrami karaçam, top mazı, attuni mazı, batı ladini, mavi ladin, mavi sedir, dağ çamı, at kestanesi, ıhlamur, çınar yapraklı akçaağaç, sarı salkım, dişbudak, çitlembik türlerinden olmak üzere 58 adet fidan ile Kaymakamlık bahçesi ağaçlandırıldı.
Tavşanlı Orman İşletme Müdürü Sinan Özdağ, sahalarda yaptıkları ağaçlandırma çalışmalarının yanında diğer kamu kurumlarının uygun alanlarına da ağaçlandırma çalışması yaptıklarını dile getirdi.

Fatma Sezgin

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Dakika x