Heath Tips

  • In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a
  • Fringilla vel, aliquet nec, vulputateDonec pede justo,  eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.Nullam dictum felis eu pede mollis pretium.

Okulda şehit köşesi oluşturuldu

Okulda şehit köşesi oluşturuldu

Kütahya’nın Emet ilçesinde İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Yıldırım ve polis memurları, Mehmet Akif Ersoy Ortokulu’nda Şehit Yusuf Kayalı Köşesi oluşturdu.
Emet ilçesinde Emet Kaymakamlığınca başlatılan “Cumhuriyet’ten Milli Egemenliğe 2023’e 2023 Sayfa Aç” kitap okuma projesine destek vermek için böyle bir etkinlik yaptıklarını belirten Emet İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Yıldırım, ”Okuma kampanyası için polis arkadaşlarımızla beraber aldığımız 250 adet kitap, 2 adet satranç oyun takımı, 4 adet mangala oyun takımı, 2 adet zeka oyun takımı, 1 adet dama oyun takımını okulumuza bağışladık. Bunun yanında 20 Haziran 1993 tarihinde Hakkari’de, Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürlüğü’nde nokta görevi başında iken, terör örgütü tarafından yapılan hain saldırıda kalbine isabet eden kurşunla şehit edilen Emetli şehidimiz Yusuf Kayalı için bir köşe oluşturduk. Daha sonra öğrencilerimizle birlikte 15 dakika kitap okuma etkinliği düzenledik” dedi.

Fatma Sezgin

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Dakika x