Heath Tips

  • In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a
  • Fringilla vel, aliquet nec, vulputateDonec pede justo,  eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.Nullam dictum felis eu pede mollis pretium.

Otomobilin çarptığı köpek ameliyat edildi, platin takıldı

Otomobilin çarptığı köpek ameliyat edildi, platin takıldı

Kütahya’nın Emet ilçesinde bir otomobilin çarptığı köpek için hayvanseverler seferber oldu.
Emet ilçesinde veteriner tarafından ilk muayenesi yapılan köpek, Emet Belediyesi Zabıta Amirliği ekipleri tarafından Tavşanlı ilçesine götürülerek röntgen çektirildi. Çektirilen röntgende sol arka ayak ve kalçasında kırıklar bulunan köpek aynı ekiple Bursa İnegöl Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne götürüldü.
İnegöl Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Bakım ve Tedavi Merkezi’nde yapılan acil ameliyatla yaralı hayvanın kalçasına platin konuldu.
Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan’ın talimatları ile ilçede bulunan sahipsiz hayvanların bakım ve tedavilerinin gerek ilçede bulunan veteriner hekimler, gerekse komşu ilçelerde yapıldığını belirten Emet Belediyesi Zabıta Amiri Cavit Şenel, “Aracın çarptığı sokak köpeği Bursa’nın İnegöl ilçesinde başarılı bir ameliyatla tedavi edildi. Yakın ilgi ve alakaları için İnegöl Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Veteriner Hekim Musa Subaşı ve ekibine göstermiş olduğu ilgiden dolayı belediye başkanımız ve amirliğimiz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz “dedi.

Fatma Sezgin

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Dakika x