Heath Tips

  • In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a
  • Fringilla vel, aliquet nec, vulputateDonec pede justo,  eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.Nullam dictum felis eu pede mollis pretium.

RUKİYE GÜMÜŞ “AKÜLÜ ARACINA” KAVUŞTU

RUKİYE GÜMÜŞ “AKÜLÜ ARACINA” KAVUŞTU

Tavşanlı’da 33 sivil toplum kuruluşu tarafından oluşturulan Kardeşlik ve Yardım Platformu örnek projelere imza atıyor.

Son olarak başlatılan “Engellleri Kaldır” kampanyası ile akülü araç satın alınarak, Burhan Köyü’ndeki ALS hastası Rukiye Gümüş’e düzenlenen törenle teslim edildi.
Ak parti ilçe Başkanı Bilal Kıyak’ın talebi doğrultusunda Tavşanlı Kaymakamı Yüksel Kara, Belediye Başkanı Mustafa Güler, AK Parti İlçe Başkanı Bilal Kıyak İl Genel Meclis Başkan Vekili Ramazan Aydemir ve beraberindeki kurum ve daire amirleri ile STK temsilcileri Burhan Köyü’ne giderek hem köy sakinleriyle bir araya geldi, hem de satın alınan akülü engelli aracını burada ikamet eden Rukiye Gümüş’e teslim etti.
Teslim töreninde konuşan Belediye Başkanı Mustafa Güler, Tavşanlı Yardım Platformu’na yardım konularındaki hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ederek, “İlçemizde birlik ve beraberlik adına kurulan Tavşanlı Kardeşlik ve Yardım Platformu ihtiyaç sahiplerinin derdine deva olmak için önemli çalışmalar yürütüyor. Bu noktada Burhan Köyü’nde yaşayan Rukiye kardeşimize de bir akülü engelli aracı tahsis edilmiş oldu. Bu araç, Rukiye kardeşimizin insani ihtiyaçlarını görmesinde kendisine büyük yardımcı olacaktır. Projeye destek veren herkesi gönülden kutluyorum ve bu tür yardım etkinliklerinin sürdürülmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Fatma Sezgin

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Dakika x