Heath Tips

  • In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a
  • Fringilla vel, aliquet nec, vulputateDonec pede justo,  eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.Nullam dictum felis eu pede mollis pretium.

T.C. TAVŞANLI İCRA DAİRESİ 2019/594 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup: Birinci artırmanın aşağıda belirtilen gün, saat ve yerde yapılacağı ve o gün kıymetlerinin %50’sine istekli bulunmadığı taktirde, yine aşağıda belirtilen gün, saat ve aynı yerde 2. artırmanın yapılarak satılacağı; şu kadar ki, artırma bedelinin malın tahmin edilen değerinin %50’sini bulmasının ve satış isteyenin alacağına rüçhanı olan alacakların toplamından fazla olmasının ve bundan başka paraya çevirme ve payların paylaştırma giderlerini geçmesinin şart olduğu; birinci artırmadan on gün önce başlamak üzere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebileceği, birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadansonraki beşinci günden başlamak üzere ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebileceği, mahcuzun satış bedeli üzerinden aşağıda belirtilen oranda KDV.’nin alıcıya ait olacağı ve satış şartnamesinin icra dosyasından görülebileceği; gideri verildiği takdirde şartnamenin bir örneğinin isteyene gönderilebileceği; fazla bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarasıyla dairemize başvurmaları ilan olunur. 12/09/2019
Engin AKDENİZ İcra Müdür Yardımcısı 118073
1.İhale Tarihi : 30/10/2019 günü, saat 15:00 – 15:05 arası.

2.İhale Tarihi : 26/11/2019 günü, saat 15:00 – 15:05 arası.

İhale Yeri : Yeni Mah.Haşim Benli Cd. Diyanet Sk. No:1 Şorşor Otoparkı Tavşanlı /Kütahya

No Takdir Edilen Değeri TL. Adedi KDV Cinsi (Mahiyeti ve Önemli Nitelikleri) 1 55.000,00 1 %1 Araç 43 U 9601 Plakalı , 2016 Model , Tümosan Marka , AL3 Tipli , 6050072140 Şasi No’lu , 6050 Turboİntercooler ticaret adlı , Yakıt Tipi Dizel ,Kırmızı renkli , 386 Km/Saat’li, 1 adet anahtarı mevcut olup,ruhsatı yoktur. Araç tarım aracıdır. Araç aktif çalışır vaziyettedir. Araç motorunun tüm ekipmanlarının , yürütme aksamının bulunduğu , aracın şase ve karoser kısımlarında herhangi bir deformasyon bulunmadığı görülmüştür. Araç lastikleri yeni vekullanılabilirdurumdadır. Aracın önündekiağırlık demirleri mevcuttur. Araç sürücü koltuğu üzerindekabin veya koruyucu ekipman mevcuttur. Kabin üzerinde bulunan her iki kabin kapısının camları bulunmamaktadır. * : Bu örnek, bu Yönetmelikten önceki uygulamada kullanılan Örnek 63’e karşılık gelmektedir.

Fatma Sezgin

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Dakika x